Gribu visu zināt!
Pieņemiet mani programmā!

SākumsDerīga informācijaPieņemiet mani programmā!
Kas jādara, lai pieteiktos programmā un kā tas notiek īstajā dzīvē - aptuvenā pieteikšanās shēma vasaras programmām ASV:

1. solis: septembris – oktobris

Sajūsmā no redzētā mūsu informatīvajā sapulcē, dzirdētā no draugiem, izlasītā šajā Interneta lapā, Jūs izvēlaties vienu no piedāvātajām programmām. SAC pārstāvis nosaka intervijas datumu. Pieprasītais angļu valodas līmenis un intervijas ilgums ir atkarīgs no programmas, kuru Jūs izvēlaties. Un nevajag baidīties.


2. solis: oktobris – aprīlis

Ja Jūsu valodas līmenis atbilst programmas pieprasītajām līmenim, tad Jūs parakstāt Programmas dalības līgumu un iemaksājat biedrībās International Exchange Center iestāšanas naudu.

Jums tiek izsniegta anketa, kuru Jūs aizpildāt un nododat pēc 7-10 dienām. Jau šajā etapā Jums ir jāizvēlas Jūsu iespējamie aizbraukšanas un atgriešanās datumi.

SAC aizsūta dalībnieku anketas saviem partneriem ASV.


3. solis – decembris

Piedaloties “Camp USA” un “Work & Travel” programmās (tikai tiem dalībniekiem, kuriem InterExchange meklē  darbu) intervijas ar InterExchange pārstāvjiem notiek decembra vidū. To dalībnieku anketas, kuri ir sekmīgi izturējuši šo interviju, tiek aizsūtītas darba devējiem.

“Work & Travel” programmas dalībnieki var meklēt darba devēju arī patstāvīgi (ar Interneta, draugu, paziņu, bijušo dalībnieku palīdzību) un braukt uz to darba vietu, kuru paši esat izvēlējušies (tādā gadījumā, intervija ar InterExchange pārstāvjiem nav obligāta). Lai aizbrauktu pie darba dēvēja, kuru Jūs paši esat atraduši, Jums ir nepieciešams iesniegt SAC job offer (darba piedāvājumu, ko Jūs esat saņēmuši no Jūsu ASV darba devēja) 2,5 mēnešus pirms vēlamā izlidošanas datuma


4. solis – aprīlis - maijs

SAC saņem visu dalībnieku darba piedāvājumus, kuri piedalās ”Work & Travel” programmā un kuriem InterExchange meklē darbu. Visiem dalībniekiem ir nepieciešams sazināties ar saviem darba devējiem un jāinformē viņus par savu ierašanos datumu.

Dalībnieki, kuri piedalās programmās „Camp USA” un „Camp America” saņem ielūgumus no nometnēm.

Visu programmu dalībnieki samaksā atlikušo programmas dalības maksu pēc darba piedāvājuma apstiprināšanas un dodas uz interviju ASV vēstniecībā.  


5. solis: maijs – jūnijs

Kad Jūs esat izgājuši visus iepriekšminētos etapus, balva ir Jūsu rokās - Jūs dodaties uz valsti, kur Jūs strādāsiet un ceļosiet, atkarībā no izvēlētās programmas.


Gadījumā, ja dalībnieks nesaņem ielūgumu no nometnes (tas, kurš piedalās „Camp USA” un „Camp America” programmās) līdz 1.jūlijam, tad viņiem tiek atmaksāts pirmais depozīts pilnā apmērā.
Copyright 2007 International Exchange Center SIA
Address: 4 Torna str., 3b-303, Riga, Latvia , LV-1050, tel. +371 67228228, fax +371 67830257
email: