Darba programmas
ASV
Dienvidāfrikas Republika
Francija
Kosta-Rica
Mācības un darbs
Stažēšanās
Auklīšu programmas
Nometnes

SākumsPar SACDarba programmas
Work and Travel USA

Ir vairāki programmas varianti:

InterExchange Work and Travel

Darbs kūrortpilsētās apkalpojošā sfērā ( viesnīcās, restorānos, veikalos, atrakciju parkos). Vidējā alga - $ 8-10 stundā ( oficiālais minimums - $7.25 stundā). Darba nedēļu ASV sastāda 40 darba stundas, bet daudzi dalībnieki no Rietumeiropas un NVS valstīm strādā divos darbos, lai iegūtu lielāku peļņu. Vidējie mēneša ienākumi par 60-70 stundām ir $1200-1600. Pēc angļu valodas  intervijas ar mūsu pārstāvi, dalībnieks paraksta līgumu par piedalīšanos programmā, iemaksā biedrības International Exchange Center iestāšanās naudu ($335), saņem, aizpilda un nedēļas laikā atnes atpakaļ visas anketas. Atlikusi programmas maksa tiek apmaksāta aprīlī (pirms dalībnieks iet pēc vīzas).

Full Service: Dalībnieki, kuri vēlas, lai InterExchange viņus nodrošina ar darba vietu, piesakās uz programmu līdz 31. decembrim. Dalībniekiem notiek intervija ar SAC pārstāvi. Ja intervija ir veiksmīga, dalībnieks aprīlī- jūnijā saņem darba līgumu, kur tiek norādīti darba pienākumi, darba alga, dzīvesvieta utt. Pēc vīzas saņemšanas dalībnieks lido uz Ņujorku, kur viņu sagaida InterExchange pārstāvis (grupas vairāk par 25 cilvēkiem) un pavada uz viesnīcu "New Yorker". Nākamajā dienā notiek informatīva lekcija, kur dalībnieks iegūst informāciju par nodokļiem, par to, kā aizbraukt pie sava darba devēja, kur zvanīt problēmu gadījumos utt. Nākamajā vai aiznākamajā dienā dalībnieks brauc pie sava darba devēja. Šīs programmas variants maksā $950 + aviobiļetes cena.

Self-arranged: Programmas dalībnieki meklē sev darbu patstāvīgi (caur Internetu, draugiem - bijušiem dalībniekiem) un brauc tieši uz to vietu, ko paši izvēlas. Šajā gadījumā dalībniekiem netiek nodrošināta informatīvā lekcija, atlidojot uz Ņujorku. Dalībniekiem ir jāatrod darbs un jāatnes darba piedāvājums uz SAC  vismaz 3 mēnešus pirms izlidošanas datuma. Programmas maksa bez biļetes ir $750.

 Copyright 2007 International Exchange Center SIA
Address: 4 Torna str., 3b-303, Riga, Latvia , LV-1050, tel. +371 67228228, fax +371 67830257
email: